Обмін гривні на євро в Німеччині — всі способи

У Німеччині є не так багато місць, де можна поміняти гривні на євро, але вони все ж є. До 24 травня це можна було зробити тільки в приватному порядку серед своїх знайомих, але зараз, зважаючи на ситуацію з українськими біженцями, банки Німеччини розглянули таку можливість.

Обмін гривень на євро у Німеччині анонсував банк Deutsche Bank. Він здійснюватиметься з деякими лімітами, а саме не більше 10 000 гривень на одну особу. А термін його обмежений трьома місяцями.

Advertisement
Також варто зазначити, що Міністерство фінансів та Deutsche Bundesbank підписали угоду з Національним банком України про початковий обсяг обміну в 1,5 мільярда гривень. Після використання Німеччиною цього ліміту невідомо чи будуть міняти банки гривні на євро чи вже ні.

Перший спосіб обміняти гривні на євро у Німеччині – німецькі банки

Наразі вже існує можливість здійснити обмін у банках Німеччини. Для цього потрібно бути клієнтом банку та мати там дебетову чи кредитну картку. Ви приносите гроші купюрами 100, 200, 500 чи 1000 гривень. Вони вилучаються співробітником банку без комісії, але отримати євро ви зможете трохи пізніше на свою пластикову картку за курсом, встановленим Федеральним Банком Німеччини. Скільки чекати – це лотерея. Деякі люди отримують гроші вже наступного дня, а деякі чекають до 3 тижнів.

У яких банках Німеччини міняють гривні на євро

На законному рівні міняти валюту мають усі банки, але оскільки німці славляться своєю бюрократією, то ця інформація може доходити до банків із деяким запізненням. На цей час точно обмінює гривні Sparkasse. У деяких відділеннях це можна зробити, прийшовши спонтанно, а в деяких вам потрібно буде записатися заздалегідь.

Як впливає обмін гривень на євро на допомогу від Джоб центру

Джобцентр це така організація, аналог нашого центру зайнятості. За всіма рухами ваших грошей вони дуже люблять стежити і роблять це чудово. Будь-які надходження на вашу банківську картку будуть відібрані від передбаченої допомоги, тому варто задуматися, міняти гривні або не міняти. У будь-якому разі про таку грошову операцію джобцентр треба попереджати.

Альтернативний спосіб обміну гривень на євро

Ви можете створити тематичне оголошення у групі на Фейсбуці і там обов’язково знайдуться люди, які їдуть в Україну та їм потрібні гривні. Ви залишаєте оголошення, вам пишуть, домовляєтеся, зустрічаєтеся та обмінюєтеся з рук в руки. Не знаю, наскільки це у Німеччині заохочується, але спосіб дієвий. Також можна пошукати оголошення у вашому місті на EbayKleinanzeigen або на тому ж фейсбуці. Але врахуйте, що курс із рук в руки буде не особливо приємним для власника гривні, хоча, втім, це вже як домовитеся.

Advertisement
Advertisement
Предыдущая запись
Как правильно подписать письмо в Германии — пример, объяснение, видео
Следующая запись
Оформлення листа в Німеччині — як правильно підписати конверт
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *