Де знайти велосипед в Німеччині безкоштовно

Якщо ви знаходитесь у Німеччині, то помітили, як тут розвинений велосипедний рух. Незабаром вам самим захочеться купити велосипед, а якщо грошей на нього не так багато або ви просто хочете спробувати себе як велосипедист, то є можливість отримати цей велосипед безкоштовно.

Advertisement

Де ми шукатимемо безкоштовний велосипед

Отже, всі ринки, магазини, барахолки тощо нам не підійдуть, адже на те вони й ринки, щоб там речі продавалися, а не дарувалися. Тут нам допоможе відомий в Німеччині майданчик приватних оголошень Ebay Kleinanzeigen. На цьому сайті ви не тільки зможете купити недорогий б.у. велосипед в Німеччині, але і навіть отримати його задарма.

Як шукати безкоштовні велосипеди на Ebay Kleinanzeigen

На цьому сайті є рубрика, яка називається zu verschenken, де люди віддають непотрібні їм речі абсолютно безкоштовно. Там ми й шукатимемо наш велосипед. Вибираємо рубрику zu verschenken, вписуємо в поле пошуку слово „Fahrrad”, що з німецької перекладається як „велосипед“ та дивимось які є варіанти. Відразу скажу, що може бути так, що жодних варіантів на момент пошуку варіантів взагалі не буде, ну а якщо і буде, то якісь жахливі, зламані або повністю іржаві. Звичайно, безкоштовно вибрати ідеальний велосипед вам не вийде, але більш-менш гідний варіант можна зустріти.

Як точно отримати вибраний велосипед

Варто враховувати те, що на цьому сайті є безліч перекупників та мисливців за безкоштовними товарами, які вони потім можуть перепродати на барахолці, тому вам доведеться діяти як вони. Що це означає? Ви переглядаєте запропоновані варіанти кілька разів на день, а то й кілька разів на годину, і як тільки помічаєте, що оголошення з безкоштовним велосипедом з’явилося – пишіть продавцю, вірніше людині, яка хоче цей велосипед подарувати.

Тут ви вже не встигнете запитати, скільки там швидкостей у велосипеда, якого діаметра колеса і так далі, все, що потрібно знати, людина пише в оголошенні. Якщо ви бачите, що варіант гідний, то пишіть негайно, а краще приготуйте десь у замітках заготовку, яку можна скопіювати і одразу відправити.

Як написати заготовку

Дуже важливо в повідомленні, яке ви пишете власнику, що віддає свій велосипед, вказати причину, навіщо цей транспорт вам потрібен, трохи розповісти про себе і як швидко ви готові забрати цей велосипед. Ви повинні бути дуже люб’язними і може на ваше повідомлення відреагують. Не хвилюйтеся, якщо з першого разу вам не дадуть відповіді, може хтось вас уже випередив або написав історію ближчу до душі цій людині, ніж ваша. Шукаємо далі. Пишемо, домовляємось. А нижче я наведу вам приблизний приклад як це зробити.

Hallo (ім’я дарувальника),
ich habe ein großes Interesse an das Fahrrad und werde mich sehr freuen es zu bekommen 😊.
Ich heiße Anna. Ich bin Studentin und studiere Naturwissenschaft. Ich habe immer von einem Fahrrad geträumt, weil ich für Umweltschutz bin und mich auch für Sport interessiere. Ihr Fahrrad ist wirklich eine großartige Entdeckung für mich!
Ich kann heute jederzeit kommen und bin jederzeit erreichbar.
Liebe Grüße
Anna

Після того як ви домовилися про зустріч, подбайте про маленький презент. Це може бути шоколадка або мармеладки або ще щось. Людині буде приємно і вам теж. Під час зустрічі спробуйте попросити написати продавця договір купівлі-продажу про всяк випадок. Про цей договір докладніше читайте в окремій статті. Ну а якщо людина не погодиться, то нічого страшного, навряд чи хтось вкрав велосипеда, щоб потім вам його подарувати. Зробіть скріншот оголошення та вашого листування, і у разі чого, у вас будуть докази, що ви цей велосипед не вкрали, а отримали у якості подарунка.

Advertisement

Якщо ви не знаєте, як вибрати для себе недорогий хороший велосипед в Німеччині, то читайте цю статтю на нашому сайті.

Вдалих покатушок!

Advertisement
Предыдущая запись
Где и как в Германии найти велосипед бесплатно
Следующая запись
Where and how to find a bike in Germany for free
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  1. Алина

    есть https://gidra.de, также можно найти бесплатные вещи и велосипеды в Германии