Свято 10 серпня 2023 у Німеччині — День Святого Лаврентія

День Святого Лаврентія або «Лаврентіустак» у Німеччині відзначається щороку у серпні. Лаврентій Римський чи Святий Лаврентій – це людина, яка прийняла мученицьку смерть, повставши проти тодішнього римського імператора Валеріана. У цій статті ви дізнаєтесь точну дату цього пам’ятного дня, його значення та основну інформацію про особистість Святого Лаврентія.

Advertisement

Коли святкують День Святого Лаврентія у Німеччині

У 2023 році день коли відзначається День святого Лаврентія припадає на четвер 10 серпня.

Офіційного вихідного в Німеччині не передбачено. Всі магазини та сервіси працюють як завжди.

Ця дата відзначається саме 10 серпня щорічно, окрім тих років коли свято припадає на неділю. В цьому випадку його переносять на суботу. А пов’язано це із забороною у Німеччині торгівлі в неділю. Нижче розберемося, причому тут торгівля.

Які заходи у Німеччині проводяться на честь дня Святого Лаврентія

какой праздник 10 августа в Германии

На честь дня Святого Лаврентія, який, до речі, був покровителем пастухів та стад, по всій Німеччині цього дня проводяться різноманітні святкові заходи. У Шварцвальді, наприклад, церковна служба традиційно проводиться о 9.30 ранку у каплиці Лаврентія біля хатини Тодтнауер Хютте.

Також німецька асоціація кухарів  «VKD» починаючи з 1986 року щорічно відзначає День Лаврентія величезним бенкетом, оскільки святий Лаврентій був не лише покровителем скотарства, а й кухарів.

День святого Лаврентия в Германии мероприятие поваров

А ще тут, у Шварцвальді, відбувається цікаві заходи присвячені пам’яті Святого Лаврентія. Цього дня торговці продають своїх тварин на скотному ринку. Після продажу худоби люди закривають ринок та продовжують святкування пам’ятного дня у хатинах. А в інших місцях, наприклад, багато хто цього дня вирушає у похід у гори.

Advertisement
Advertisement
Предыдущая запись
Коли переводять годинник у Німеччині весною та восени
Следующая запись
Водійські права в Німеччині — нові правила щодо зміни посвідчення
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

 1. Pavlo

  У мене закінчився термін дії посвідчення водія . Чи можу я керувати транспортним засобом поки діє 24 параграф ? Чи терміново потрібно замінити на нові ?

  1. Watistdit
   Watistdit

   терміново потрібно замінити на нові