День сну у Німеччині 21 червня 2023

Щороку 21 червня у Німеччині проходить досить цікаве свято, яке присвячене відпочинку. Називається воно просто — День сну. Сон не тільки дозволяє організму відновитись після напруженої денної роботи, але й очистити свій розум від постійних думок, перезавантажитись, щоб залишатися здоровим. Свято це не є державним, але досить цікаве.

Advertisement

21 червня – це не вихідний, а звичайний робочий день по всій Німеччині. Якщо звісно воно не випаде на неділю.

Як виникло свято «День сну» у Німеччині

По всій Німеччині на порушення сну страждає понад 15 мільйонів людей, тому, щоб привернути увагу до величезної важливості досить тривалого і спокійного сну, 21 червня 1999 року Асоціація «День сну» оголосила однойменне свято, або, точніше сказати спеціальний святковий день. Варто зазначити, що у світі є ще дати, присвячені відпочинку і є “Дні сну”, але 21 червня — це саме свято в Німеччині, а не в будь-якій іншій країні.

Коли почали відзначати вперше

Разом із різними партнерами та спонсорами зі сфери політики, бізнесу та науки, цю ініціативу вдалося представити громадськості, а перший День сну відбувся 21 червня 2000 року під девізом:

«Порушений сон – негативні наслідки для продуктивності сучасного суспільства»

У наступні роки були придумані інші девізи, щоразу з різною тематичною спрямованістю, наприклад, «Хропіння — це небезпечно» або «Добре відпочити — запорука здорового тіла».

Необхідна кількість сну залежить від конкретної людини, але тривалість від 7 до 8 годин вважається оптимальною багатьма дослідниками. На жаль, у часи постійного приготування до роботи та величезного тиску на щодо досягнення результатів, недостатнє відновлення організму – не рідкість.

Чому цей день такий важливий для німців

Для багатьох людей сон не є улюбленим задоволенням, а скоріше необхідністю. Згідно з дослідженнями, розлади сну у всіх їхніх формах не дають спати ночами більш ніж третині всіх німців. Причини можуть бути найрізноманітнішими:

Advertisement
  • змінна робота;
  • невідповідні умови для сну;
  • порушення спокою чи психологічний стрес.

Все це може негативно позначитися на якості сну.

Для збереження здоров’я в довгостроковій перспективі безперешкодний нічний відпочинок є дуже важливим. Занадто мало чи занадто багато поспати — це для нашого організму, м’яко кажучи, не дуже добре. Ми всі повинні приділяти більше уваги своїм звичкам добре спати і позбутися поганого іміджу ледарів, який склався у світі. Нібито, добре й багато спиш — значить ледар. Це не є так і День сну про те нагадує!

Advertisement
Предыдущая запись
Варнемюнде – кращий морский курорт на Балтійському морі у Німеччини
Следующая запись
День Святого Іоанна Хрестителя у Німеччині — 24 червня 2023
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *